Garantijas un servisa noteikumi

 

NOTEIKUMI:

1. Ražotājs nodrošina piekabes darbību bez traucējumiem, ja to izmanto normālos vides apstākļos nolūkam, kāds tai ir paredzēts, un saskaņā ar ražotāja norādījumiem.

2. Šī garantija ir derīga 24 mēnešus no pārdošanas dienas, uzrādot apliecinātu iegādāto un atbilstoši aizpildītu garantijas sertifikātu.

3. Ražotājs garantē, ka piekabē un tās piederumos nav nekādu defektu materiālos, izgatavošanā. Šī garantija attiecas tikai uz oriģinālajām Neptun  detaļām un tikai tās apakšpiegādātājiem.

4. Gadījumā, ja garantijas periodā ir konstatēts, ka kāda galvenā piekabes detaļa, ieskaitot šasiju (rāmis vai augšējā platforma), riteņu asis, jūgstieņa vai sānu sienas, ir bojātas un remontējamas trīs reizes, īpašniekam ir tiesības uz piekabes nomaiņu vai, ja ir iespēja, atgriešanu.

5. Visas piekabes metāla detaļas, izņemot atsevišķu modeļu  asīs, ir karsti cinkotas ar iegremdēšanas metodi  vai elektrolītiski cinkotas. Tas galvenokārt paredzēts, lai nodrošinātu pretkorozijas aizsardzību. Cinka pretkorozijas apvalks lēnām (līdz vairāk nekā mēnesim) reaģē ar skābekli apkārtējā gaisā. Šī reakcija izraisa spīduma zudumu. Tas nav defekts, bet normāls oksidācijas process. Cinka antikorozijas apvalks nav izturīgs pret skābēm, sāļiem un dažiem ķīmiskiem līdzekļiem. Cinka korozija, kas izraisa pārklāšanos ar  baltu kārtu , nav vizuāli baudāma, bet tā nekādā veidā nemazina cinka apvalka pretkorozijas īpašības. Pretenzijas, kas balstītas uz mazu baltu pārklājuma parādīšanos uz cinkotajām virsmām, tiks noraidītas. Mūsu garantija neattiecas uz korozijas punktiem, plašu baltā slāņa pārklājumiem  un citiem efektiem, kas rodas, pakļaujot cinkotās detaļas sāļu un skābju iedarbībai. Lai izvairītos no cinkotu elementu bojājumiem, it īpaši ziemā, lūdzu, ievērojiet mūsu vienkāršās apkopes vadlīnijas lietošanas pamācībā.

6. Mūsu garantija neattiecas uz:

- Normālu materiālu un detaļu nodilums: riepas, spuldzes, gultņi utt .;

- bojājumiem , kas rodas no pārslodzes;

- bojājumiem, kas rodas, pārsniedzot ātruma ierobežojumus;

- bojājumiem, kas radušies, neievērojot rokasgrāmatas  instrukciju;

- bojājumi, kas radušies uzstādot atļautos  papildelementus un modifikācijas rezultātā;

- bojājumi, kas radušies, ja tiek izmantotas trešo personu rezerves daļas, kuras nav atbilstošas;

- rezerves piekabes noma;

- jebkāds peļņas zaudējums, uzņēmējdarbības līgumu , iespēju, nemateriālo vērtību vai ieņēmumu zuadējumi, kas radušies piekabes defekta dēļ;

- Transportlīdzekļa bojājumi un  citu transportlīdzekļu bojājumi.

7. Visas pretenzijas jāiesniedz piekabes iegādes vietā, 14 dienu laikā no garantijas gadījuma iestāšanās. Ja prasības iesniegšana iegādes vietā nav iespējama, prasību var iesniegt tieši ražotājam.

8. Mēs labprāt saņemsim jūsu komentārus.

Powered By OpenCart
Auto piekabes NEPTUN © 2022